Warning: array_merge(): Expected parameter 2 to be an array, bool given in /data/web/virtuals/215483/virtual/www/wp-content/plugins/cookie-notice/cookie-notice.php on line 127
Služby – TRINOM spol, s r.o.

TRINOM spol. s r.o.

Klimatizace, tepelná čerpadla, chlazení

Služby

 

Společnost TRINOM, spol. s r.o., zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 22934, byla založena v roce 1993 jako čistě obchodní společnost se zaměřením na dovoz a distribuci specializovaného vzduchotechnického zboží. Cílem bylo zajistit dodávky pro vybrané odběratele. Postupem doby se filozofie podnikání začala s ohledem na potřeby a možnosti trhu měnit a převládla snaha po komplexnosti. Cílovým stavem se tak staly kompletní služby pro investory a uživatele od projektového řešení přes dodávku a montáž vzduchotechniky až po provozní servis dodaného zařízení.

Tento záměr se v průběhu let podařilo zcela naplnit. Technické zabezpečení i personální obsazení zajišťuje flexibilnost přístupu k jednotlivým zakázkám z hlediska jejich rozsahu, technické náročnosti i spotřeby času. Společnost zabezpečuje se stejnou pečlivostí nízko objemové (od kontrol, servisů, oprav a rekonstrukcí) zakázky i velké investiční akce v široké škále provozních podmínek odběratelů. Výjimkou nejsou akce v objektech památkově chráněných, ale i v moderních objektech s využitím špičkových technologií.

Investorům i uživatelům poskytne společnost poradenskou službu již při návrhu řešení vzduchotechnické problematiky při větrání, odsávání, čištění, filtraci a vysoušení ve všech typech prostředí včetně ohřevu a zabezpečení optimálního uživatelského mikroklimatu.

Během posledních let došlo spolu se změnou vedení společnosti a nedostatku kvalifikovaných pracovníků k zúžení sortimentu služeb. Specializujeme se na klimatizační techniku včetně tepelných čerpadel a v oboru chlazení jdeme i cestou technologického chlazení. Projektovou činnost zajišťujeme jako subdodávku a zcela jsme opustili oblast samostatné vzduchotechniky.

SÍDLO FIRMY

Nad Rokoskou 1319/33
182 00 Praha – Libeň

+420 284 681 619

+420 602 348 214

TECHNICKÁ KANCELÁŘ

Na Vrstevnici 1735 / 6
140 00 Praha 4

+420 722 006 014

 

 

Nové pole

6 + 4 =